× Ти си ГОСТ в момента. Влез в акаунта си за да играеш и ползваш всички екстри в Djagi.
Премахни рекламата
Форум

scorpo
06 юни 2011

След сигнали на играчи за некоректна игра от други са прегледани игрите на следните играчи и са наложени наказания:

lagera_
andalusiiskiq
atiz
djoni_boy
mbj8888
MERMAID111111
PAVEL47
dani8888
alio6a1234
Sladuranca
_transformer_
svilen33_
cveteto135

Премахни рекламата

KRANG
23 юни 2011

P.S: Забравих да спомена dani8888 и _transformer_,както и вероятно още знайни и незнайни, набедени,несправедливо обвинени, и в крайна сметка наказани играчи.Това са играчи на ниво,което повечето от тук присъстващите никога няма да достигнат,на тях както и на по горе споменатите, скайп не им трябва просто.Защо след като има наказани,не са качени съмнителните игри,да може и простолюдието да види,всеки сам за себе си да открие истината.Колеги,приятели,врагове и секви други-по пътя на тая безумна логика,всеки 1 от нас може да се озове в позорния списък,нека се въздържаме от злобни коментари,теглете му 1 майна на тоя,който не ви кефи,и просто го блокирайте,а властимащите нека извадят доказателствата в ефира,иначе тоя форум все повече заприлича на народния съд.На въпросните играчи ще кажа следното;пуснете си микрофоните и мачкайте наред,пък те нека ви взимата точките,за какво са ви тъпите числа!?И последно от споменатите само Маями ми е в приятели.....емотикона

lotos17
23 юни 2011

А какво ще кажете за sad_but_true и WEB,които макар да играят без точки за сега са отявлен скайп !!

djakoto
25 юни 2011

Добро утро
мисля че имаме нови кандидати да подробно оглеждане и наблюдениеемотикона
Маями -регната на 9.06-174 игри/42 загубиемотикона
Бонти-287 игри-86 загуби-улялялял-впечатляващо.браво
най-добрите на теренаемотиконаемотиконаемотикона
абе защо ни правите на ахмаци?не ви ли писна да си правите нови никове и с тях да си скайпите пак
ех няма оправия...............

25 юни 2011

Аз рядко обвинявам някой в скайп и по принцип не ми пука, но за maqmiii и bonty съм съгласен. Играта им беше супер съмнителна, а като отворих статистиката, то бие на очи емотикона

MIME_TO
25 юни 2011

Е че тия Маямиии и bonty се знаят кои са-наказаните atiz и djoni_boy сега с нови никове и с мераци към нови скаип победи.емотикона..явно няма кой да ги спре в сайта или си търсят ново наказание великите скаип майсториемотиконаемотиконаемотикона

_transformer_
28 юни 2011

Oмръзна ми от ревльовци в сайта като тоя-skoklo ,реконтра ще ми вика и ще пада после за скайп ще ми се говори и доклади, искам да ми се разгледат игрите щото ми писна и да се изкарат на показ пред всички

confidential
28 юни 2011

KRANG, коментарите ти са за темата с бисерите човече емотикона

KRANG
28 юни 2011

confidentia,приемам коментара ти с най-добри чувства,днес си говорихме на личен и мисля че се разбрахме.Трябва да разбереш 1 нещо;хората се различават от останалите видове с 2 неща-разум и индивидуалност.това което за теб е смешно за мен не е,жените които харева някой друг,аз не ги харесвам,вярата която изповядва трети не е мойта и тнт........просто написах това което мисля.Сега ще се опитам да бъда още по-ясен.НЕ МЕ интересува дали някой от списъка е играл на скайп срещу някой друг,това само те самите и Всевишния си знаят,за мен е чест и удоволствие да бъда парт на Джони,Атиз,Дани,и всички останали,които съм споменал,и за тези които съм пропуснал,защото това са играчи от които се уча,това са играчи,които ме допълват,това са играчи с които побеждавам ЧЕСТНО и по ПРАВИЛАТА.Ако някой смята,че греша,или че нямам право на мнение,моля да заповяда на личен,нямам намерение да товаря форума.Успех на всички коректни играчи и обратното за останалите!емотикона

sard17
29 юни 2011

1 Нз за вас но на мен ми писна да плащам а срещу мен да играят ( нечессно) писнами АДМИНИСТРАТОРИ - имма видео клипове заснети игри ако прцените че не саскъпе добре но ако е така направете нещо по ? са
2 порових се из нета и има програми с които да обарните картите но ние как да ви сигнализираме след като няма никои от вас
3 с риск да ми направите нещо питам КАКВО СТАВА САС ТЕЗИ ПАРИ само земате а ние какво полаваме (унизение , нерви и .... ) измислете нещо като потребител банн да можем да гласуваме кои да баде изгонен от саита ( смисал такав нали при определен брои гласове ) примерно 300 а за да има 300 които са гласували значи има нещо щото ако чакаме само на вас вече джобовите са ни празни ...

pemiiv
29 юни 2011

Просто нямам думи.Поне да знаех защо съм наказана.Играеш за забавление а някой си те изкарва еди какъв си и хоп спират ти игрите.ИГРАЙТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ ДА СТЕ.ПРОСТО НЕ Е ЧЕСТНО

Не може да публикуваш два пъти подред